Lipo Magnet Efervesan Tablet

lipo magnet tabletLipo Magnet Nedir ?

 

Lipo magnet yepyeni formüle sahip doğal içerikli efervesan tablettir. Lipo magnet piyasada satışı yapılan hap, kapsül ve çay kesinlikle değildir. Bitkisel içeriğe sahip suda çözünebilen kolay kullanım efervesan tablettir. Lipo magnet efervesan tablet hem bay hemde bayan kullanımına uygundur. Gönül rahalığı ile hemen sipariş verebilirsiniz. Kampanyalı tanıtım fiyatı ile hemen satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı ile tüm Türkiye’ye kargo ile gönderilir. Stoklar ile sınırlıdır.

 

Lipo magnet siz değerli müşterilerimiz % 100 orjinal ürün garantisi ile ulaşmaktadır. Güven ile siparişinizi verebilirsiniz. Lipo magnet efervesan tablet seçkin eczaneler ile yetkili internet satış noktalarında satılmaktadır. Lipo magnet tablet bay ve bayan kullanımına uygun üründür. Detaylı bilgi ve sipariş için bize ulaşabilirsiniz.

 

Lipo Magnet Kullanımı !

 

Lipo magnet nasıl kullanılır, etkileri ve yan etkileri nelerdir. Lipo magnet tablet kullanımı kolay ve basittir. Bir bardak 250 ml soğuk su içerisine bir tane lipo magnet efervesan tablet atılır. Tablet su içerisinde çözündükten sonra içilmesi tavsiye edilir. Yan etkisine rastlanmamıştır. Herhangi bir yan etki halinde lipo magnet efervesan tablet kullanımı kesilmeli bir hekime mutlaka danışılmalıdır.

 

Kutu üzerindeki kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız. Bir kutu lipo magnet içerisinde 20 tane suda çözünebilen efervesan tablet bulunmaktadır. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Hamile ve emziren bayanlar ile 15 yaşından küçükler kullanmamalıdır.

 

Lipo Magnet Sipariş Ver ?

 

Lipo magnet 20 efervesan tableti nasıl satın alırım ve ödeme seçenekleri nelerdir. Kapıda ödeme kolaylı ile tüm Türkiye’ye kargo ile gönderilir. Kargo süresi 1 ile 3 gündür. Kargo süresi stok durumuna göre değişme gösterebilir. Kolay ödeme seçenekleri olan kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme imkanları ile hemen sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için müşteri temsilcilerimize irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz. Kampanyalı fiyatı stoklar ile sınırlıdır.

 

lipo magnet tablet siparis